O
nás

Teší nás, keď vieme inšpirovať Vás

EDUCAL už viac ako 20 rokov pomáha organizáciám, aby boli výnimočné, zodpovedné a udržateľné, a to poskytovaním rozvojových programov prostredníctvom školení, tréningov, seminárov, koučovania a jazykového vzdelávania.

Naše portfólio je plné príležitostí na zlepšenie vašich vedomostí, výkonnosti, zručností a efektivity, aby ste boli šťastní, spokojní, inšpirovaní a vysoko motivovaní v pracovnom či osobnom živote!
Sľubujeme, že naši kvalifikovaní, skúsení  a zanietení odborníci splnia potreby, ciele a očakávania vašej firmy v každej oblasti služieb, ktoré poskytujeme.
Na požiadanie vám tiež môžeme navrhnúť program, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašej organizácii – kedykoľvek to budete potrebovať.

Filozofia EDUCAL a my:

Mgr. Marianna Rábelyová - Educal

Mgr. Mariana Rábelyová, zakladateľka a majiteľka spoločnosti EDUCAL, je manažérka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vzdelávania a mentoringu. Svojou obchodnou stratégiou, nastavením procesov v rámci poskytovania služieb, vedením a riadením tímu, sa stala profesionálkou v oblasti poskytovania edukácie zameranej na rozvoj jazykových zručností a vedomostí a osobnostného rozvoja v rámci profesionálneho aj súkromného života . Má magisterský titul z nemeckého jazyka a nemeckej literatúry.

PhDr. Sandra Kotlebova PhD. je už viac ako 20 rokov učiteľkou anglického a španielskeho jazyka, vysokoškolskou pedagogičkou a  koučkou. Svoj profesionálny život zasvätila výučbe jazykov, psychológie, koučingu a školeniam/workshopom v školskom aj v podnikateľskom prostredí. Sandra je tímovou hráčkou s odhodlaním a autentickosťou, ktoré v spojení s jej nadšením k svojej práci inšpirujú ľudí k dosahovaniu svojich cieľov a snov.

PhDr. Sandra Kotlebová - Educal

Mariana a Sandra spojili svoje vedomosti, zručnosti a nastavenie a vytvorili pevné biznis partnerstvo v oblasti jazykového vzdelávania, koučovania a školení.
Naším hlavným cieľom je dosiahnutie kvalitatívne vysokého výsledku vo zvolenej oblasti vzdelávania a mentoringu klienta, efektivita poskytovanej služby a v neposlednom rade poskytnutie pozitívnych zážitkov v procese realizácie.

Čo si na nás cenia naši klienti:

  • Personalizovaný prístup
    Naši klienti oceňujú individuálny prístup s dôrazom na ich konkrétne potreby a ciele. Naše kurzy a služby sú prispôsobené tak, aby vyhovovali osobným aj profesionálnym požiadavkám každého klienta, čo vedie k efektívnejšiemu učeniu a lepším výsledkom.
  • Profesionalita a kvalita
    Klienti si vysoko vážia profesionalitu a odbornosť nášho tímu. Naši učitelia, kouči, lektori a prekladatelia sú nielen skúsení a kvalifikovaní, ale tiež zapálení pre svoju prácu, čo zabezpečuje, že služby, ktoré poskytujeme, sú vždy na najvyššej úrovni.
  • Flexibilita a pohodlie
    Veľkým plusom pre našich klientov je možnosť rozhodnúť sa pre online alebo prezenčnú formu poskytovanej služby. Samozrejmosťou je výber a prispôsobenie sa časovému horizontu a prostrediu klienta/skupiny.